logo

OFERTAStylizacja paznokci

Stylizacja paznokci to już od dawna nie tylko zwykły manicure lub pedicure. Teraz to sztuka, która ma sprawić, że dłonie i stopy będą zadbane, eleganckie, a w wielu przypadkach ich stylizacja zastąpi biżuterię i dopełni wygląd. Stylistki Flamingo zadbaj o Twoje dłonie i stopy tak, aby relaks szedł w parze z pięknym wyglądem.

System IBX - chroni i wzmacnia paznokcie.
Jest to intensywny zabieg naprawczy, przeznaczony w szczególności do odbudowy paznokci osłabionych i zniszczonych, kiedy paznokcie łuszczą się, rozdwajają i są cienkie. Redukuje on również bruzdy i uszkodzenia, a także „białe plamki". Wzmacnia naturalne paznokcie pozwalając im rosnąć. Preparat głęboko wnika do wnętrza płytki, łącząc ze sobą jej górne warstwy i poprawiając integralność płytki. Zabieg może być stosowany pod stylizacje hybrydowe oraz żelowe. Zalecana seria to 6-8 zabiegów co 2 tygodnie.

Pedicure Zen Spa
To pedicure stworzony nie tylko dla ciała, ale również dla duszy. Wieloetapowy i wyrafinowany zabieg stworzony dla całkowitego komfortu i idealnego samopoczucia. Przynosi głębokie oczyszczenie, złuszczenie i nawilżenie. ZenSpa uzdrawia stopy, poprawia nastrój i odnawia duszę. Preparaty wykorzystane do zabiegu Pedicure ZenSpa firmy Jessica charakteryzują się pięknymi zapachami oraz właściwościami oczyszczającymi. Kolejne etapy rytuału pozwolą stopom odpocząć, jednocześnie przynosząc ulgę oraz usuwając zbędny naskórek.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to jeden ze sposobów usuwania zbędnego owłosienia. Włoski są usuwane wraz z cebulkami, co sprawia, że odrastają delikatniejsze, słabsze i jaśniejsze. Odnowienie cebulki po zabiegu depilacji woskiem trwa nawet do 5 tygodni w zależności od struktury włosa. Regularne wykorzystywanie tej metody, powoduje, znaczne osłabienie owłosienia i sprawia, że staje się ono mniej widoczne. Wosk doskonale nadaje się do depilacji każdej części ciała - nóg, rąk, pach, pleców, wąsika oraz bikini.